Projekty EU

Gala wręczenia nagród Złoty Medal Wybór Konsumentów

Gala wręczenia nagród Złoty Medal Wybór Konsumentów

20 marca 2018 roku w City Garden w Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród Złoty Medal Wybór Konsumentów. Tego wieczoru firma Komat świętowała kolejny sukces linii bufetów FRESH. Sukces ten jest jednak wyjątkowy, gdyż rolę jury pełnili sami klienci.

Nagroda jaką jest już sam Złoty Medal Targów Poznańskich to niezwykle elitarne wyróżnienie przyznawane przez ekspertów. Przyznanie nagrody także przez konsumentów stanowi potwierdzenie i niezaprzeczalny dowód tego, że bufet Komatu zadowala odbiorców zarówno pod względem praktycznym, jak i estetycznym.

O nagrodzie wiceprezes Międzynarodowych Targów Poznańskich, Tomasz Kobierski wypowiedział się tak: „Elitarna nagroda, ponieważ przyznawana najlepszym produktom: innowacyjnym, ekologicznym, spełniającym najważniejsze normy prawa i te normy wynikające z zapotrzebowania rynku przez konsumentów.”.

Nagrodę cenimy przede wszystkim za to, że o wygranej decydują właśnie ci, dla których produkt powstaje. Jeszcze raz dziękujemy za każdy oddany głos!

 

 Data: 2018-03-21
 Kategoria: Wydarzenia