Projekty EU

Komat na targach Polagra Gastro

Komat na targach Polagra Gastro

Coroczne spotkanie branży gastronomicznej na targach Polagra Gastro dobiegło końca. Wśród licznych wystawców nie mogło zabraknąć firmy Komat, która zaprezentowała nowe i innowacyjne rozwiązania dla gastronomii.

Firma Komat aktywnie uczestniczyła w targach, a nasze meble i urządzenia można było oglądać nie tylko na samym stoisku. W Invest Hotel Showroom prezentowany był masterBAR w znakomitej aranżacji zabudowy hotelowej. Ponadto firma Komat po raz kolejny sponsorowała jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w kraju – Kulinarny Puchar Polski. Na naszych stołach swoje potrawy przygotowywali najwybitniejsi polscy kucharze, m.in. Paweł Salamon, szef kuchni w hotelu Smolarnia, który wraz z Maciejem Pisarkiem zajął II miejsce. Bardzo niewiele brakowało, aby powtórzyli wynik z poprzedniego roku, kiedy zajęli miejsce pierwsze.

Na naszym stoisku oprócz mebli wyposażenia kuchni, witryn i ciągu wydawczego z nowoczesną zabudową, zwiedzający mogli zobaczyć speedBAR, masterBAR oraz bufet premiumCold. Targi Polagra były też miejscem premiery innowacyjnego produktu firmy Komat – bufetu FRESH. Najnowsza, kompleksowa linia bufetów grzewczych, chłodniczych i neutralnych FRESH została doceniona przez grono niezależnych ekspertów i nagrodzona Złotym Medalem MTP. Nagrodę z rąk Ministra Rolnictwa Krzysztofa Jurgiela odebrał właściciel firmy Mieczysław Kozłowski.

Na krótką relację fotograficzną zapraszamy na nasz fanpage:

https://www.facebook.com/Komat.WyposazenieDlaGastronomii/posts/1646477718756725

 Data: 2017-09-28
 Kategoria: Wydarzenia