Projekty EU

Majówka z Komatem

Majówka z Komatem

W minioną sobotę, 26 maja, Komatowa Rodzina po raz kolejny spotkała się na "Majówce z Komatem". Pracownicy, kontrahenci i przyjaciele firmy wraz ze swoimi rodzinami licznie zebrali się na boisku w Romanowie Dolnym by wspólnie spędzić czas. Piękna, słoneczna pogoda doskonale sprzyjała wspólnemu piknikowaniu oraz zabawom, konkursom i licznym atrakcjom dla dzieci i dorosłych. "Majówka z Komatem" w tym roku była jeszcze bardziej wyjątkowa, gdyż firma Komat w roku 2018 świętuje jubileusz 25-lecia działalności.

Wspólne piknikowanie tradycyjnie rozpoczęło się od rozegrania meczu piłki nożnej. Obowiązkowym punktem programu były również ulubione konkurencje wszystkich mężczyzn: podnoszenie ciężarka oraz przeciąganie liny. W tym roku pojawiła się także zmodyfikowana wersja tej zabawy: przeciąganie komatowej ciężarówki. Panowie mogli zmierzyć się również w konstruowaniu pojazdów, w których następnie się ścigali. Nie mogło oczywiście zabraknąć strzelania z wiatrówki, łuku i pistoletu - w tym roku pojawiła się także wersja dla młodszych uczestników.

Były również specjalnie przygotowane konkurencje dla dzieci i ich rodziców, które budziły chyba najwięcej emocji. Jako że w sobotę wypadał Dzień Matki nie mogło się obejść bez konkurencji z mamami - rodzinne składanie i malowanie tekturowych domków pokazało jak wiele talentów plastycznych kryje się w Komatowej Rodzinie. Dzieci mogły stać się poszukiwaczami złota, wyszaleć się na dmuchańcach i trampolinach, pomalować twarze, zanurkować w pianie, czy zjeść watę cukrową, popcorn lub lody. Dzieci na pewno nie mogły narzekać na nudę - zabawom nie było końca!

Między konkurencjami można było odpocząć w strefie relaksu, czemu sprzyjała perfekcyjna pogoda.

Majówka tradycyjnie zakończyła się zabawą taneczną. Każdy uczestnik mógł znaleźć coś dla siebie. Dzień wypełniony był po brzegi pozytywnymi emocjami, śmiechem, radością i zacieśnianiem więzi.

 Data: 2018-05-29
 Kategoria: Wydarzenia