Projekty EU

NOWOŚĆ! Mobilne stanowisko gastronomiczne SMARTCAP

NOWOŚĆ! Mobilne stanowisko gastronomiczne SMARTCAP

Mobilne stanowisko gastronomiczne SMARTCAP to urządzenie, które daje kucharzowi bezkompromisową wolność i pozwala na przygotowywanie potraw bez względu na lokalizację. Wielostopniowy zrównoważony system filtrów w jakie wyposażone jest urządzenie pozwala na oczyszczenie powietrza z tłuszczów i zapachów powstających w czasie przygotowania dań nawet w 99,7%.

SMARTCAP występuje w dwóch wersjach: hardtop oraz softtop. Do wyboru jest wersja z przeszkloną od strony klienta nadstawą ze stali nierdzewnej (hardtop), w której wmontowany jest dodatkowy nierdzewny filtr labiryntowy lub wersja z nadstawą szklaną (softtop), która umożliwia pełen podgląd na pracę kucharza i dania przez niego przygotowywane pod każdym kątem.

Urządzenie wyróżnia się przede wszystkim opatentowaną technologią filtracji powietrza. Zrównoważony system siedmiu filtrów oczyszcza powietrze 99,7%.

Dzięki swoim stosunkowo niewielkim gabarytom oraz mobilności urządzenie może
być z powodzeniem wykorzystywane do live cookingu na salach restauracyjnych, a także na niewielkich stanowiskach gastronomicznych, bez obaw o opary i przykre zapachy.

SMARTCAP posiada modułową konstrukcję z wieloma przydatnymi w pracy kucharza akcesoriami, a jego konfiguracja zależy od indywidualnych potrzeb klienta.

Stanowisko występuje w 3 wariantach wymiarowych – na 2, 3 lub 4 urządzenia gastronomiczne, które można dobrać według własnych potrzeb, a nawet zmieniać w zależności od serwowanych dań. Możliwe jest podłączenie dowolnych urządzeń o wymiarach max. 400 x 650 mm pod zasilanie 230V lub 400V. Daje to kucharzowi możliwość zainstalowania m.in. urządzeń takich jak kuchnia elektryczna, kuchnia ceramiczna, frytownica, płyta grillowa, czy bemar wodny.

Stanowisko można także wyposażyć w elementy dodatkowe ułatwiające pracę na stanowisku takie jak: stół chłodniczy, moduł z dystrybutorem talerzy, reling z opcją składania, dodatkowy składany blat czy też moduł ze zbiornikiem na wodę, bojlerem, uchylnym pojemnikiem na odpadki oraz dozownikiem ręczników papierowych.

Urządzenie wyposażone jest w innowacyjną opatentowaną technologię oczyszczania powietrza, która nie jest dostępna u innych producentów. SMARTCAP posiada także certyfikat Towarzystwa Fraunhofera Wspierania Badań Stosowanych.

ULOTKA <<->> kliknij aby zobaczyć

 Data: 2018-10-17
 Kategoria: Nowości