Projekty EU

Targi EuroGastro zakończone sukcesem!

Targi EuroGastro zakończone sukcesem!

EuroGastro to największe wydarzenie targowe branży hotelarskiej, restauracyjnej i cateringowej w Polsce. Wszyscy zainteresowani najnowszymi trendami w gastronomii przybywają do Centrum Targowo Kongresowego w Warszawie zapoznać się z ofertą wystawców. Podczas trwających od 21 do 23 marca targów swoje produkty zaprezentowali wystawcy z całego świata. Wśród nich nie mogło zabraknąć firmy Komat.

W czasie targów, oprócz standardowych produktów, Komat pokazał nowości – bufet FRESH i SMARTCAP, które budziły spore zainteresowanie. Na stoisku panował ciągły ruch. Uwagę zwiedzających targi z pewnością przyciągał pokaz live cookingu na urządzeniu SMARTCAP w wykonaniu znakomitego Marka Widomskiego. Dobrą atmosferę zapewniał także znany z show „Mam Talent” Krzysztof Drabik, który serwował przygotowane w efektowny sposób znakomite koktajle, a podczas wieczornego bankietu dla kontrahentów firmy Komat zaprezentował fantastyczne show barmańskie. 

22. targi EuroGastro okazały się być niezwykle owocne także dzięki nagrodzeniu linii bufetów FRESH główną nagrodą w Konkursie na Najlepszy Produkt „Najwyższa Jakość EuroGastro 2018” w kategorii WYPOSAŻENIE SAL RESTAURACYJNYCH, BARÓW, KAWIARNI, CUKIERNI, LODZIARNI.

 Data: 2018-03-27
 Kategoria: Wydarzenia