Projekty EU

Targi Polagra Gastro i Invest Hotel 2019

Targi Polagra Gastro i Invest Hotel 2019

Poznańskie targi Polagra Gastro i Invest Hotel co roku odwiedza kilka tysięcy restauratorów, kucharzy, cukierników oraz właścicieli i menadżerów obiektów wypoczynkowo-noclegowych, chcących poznać najnowsze trendy w sektorze HoReCa.

Firma KOMAT wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom prezentując na swoim stoisku zarówno elementy standardowego wyposażenia kuchni jak i najnowsze, innowacyjne rozwiązania dla gastronomii. Głównym elementem tegorocznej ekspozycji była nowoczesna i ekologiczna linia wydawcza.

Urządzenia chłodnicze należące do ciągu działają w oparciu o ekologiczny, naturalny i gwarantujący energooszczędność czynnik chłodniczy. Dodatkowo ulepszono wiele detali, tak aby urządzenia były łatwe w serwisowaniu i jeszcze łatwiejsze w utrzymywaniu czystości. Wprowadzone innowacje mają ułatwić użytkowanie zarówno obsłudze, jak i klientom. Misternie wykonana całkowicie z drewna zabudowa ciągu oraz elegancki blat z Corianu budziły spore zainteresowanie wśród zwiedzających targi.

Linia wydawcza uzupełniona zastała o dodatkowy element, jakim jest urządzenie SMARTCAP w nowej odsłonie. Brak nadstawy powoduje, że klient ma całkowity podgląd na pracę kucharza, a wielostopniowy system filtrów sprawia, że zasysane powietrze zostaje oczyszczone z tłuszczów i zapachów. Urządzenie może być zarówno zintegrowaną częścią ciągu, jak i samodzielnym stanowiskiem.

Na stoisku pojawił się również zeszłoroczny laureat Złotego Medalu MTP – mobilne stanowisko gastronomiczne SMARTCAP w wersji hardttop. Duże zainteresowanie budził również bufet FRESH (laureat Złotego Medalu z roku 2017), masterBAR (Złoty Medal 2013) oraz składany bar mobilny speedBAR (Złoty Medal 2015).

Targi Polagra Gastro i Invest Hotel są dla firmy KOMAT doskonałą okazją do spotkań z klientami oraz prezentacji najnowszych rozwiązań konstrukcyjnych i stylistycznych. Przyjazna atmosfera targowych spotkań, pozytywne opinie odwiedzających oraz liczne nowe kontakty handlowe to potwierdzenie wypracowanej przez KOMAT wysokiej pozycji na rynku. Spójna koncepcja działań firmy została zauważona i doceniona przez organizatorów targów, który przyznali przedsiębiorstwu nagrodę ACANTHUS AUREUS za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej.

 Data: 2019-10-03
 Kategoria: Wydarzenia