Projekty EU

Złoty Medal MTP 2018 dla SMARTCAP

Złoty Medal MTP 2018 dla SMARTCAP

Spośród prawie 500 produktów walczących o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich eksperci wybierają tylko kilka. Wśród nich znalazło się mobilne stanowisko gastronomiczne SMARTCAP firmy Komat. Wcześniej tą prestiżową nagrodą zostały wyróżnione też inne nasze produkty: masterBAR, bufet premiumCold, speedBAR, czy linia bufetów FRESH.

SMARTCAP to innowacyjne urządzenie, które stanowi odpowiedź na potrzeby rozwijającego się, nowoczesnego rynku. Główną zaletą stanowiska jest zastosowanie w nim opatentowanych rozwiązań, które pozwalają w 99,7% oczyścić powietrze z zapachów, tłuszczów i pary. Mobilne stanowisko gastronomiczne SMARTCAP to urządzenie, które daje kucharzowi bezkompromisową wolność i pozwala na przygotowywanie potraw bez względu na lokalizację. Co więcej, urządzenie posiada modułową konstrukcję z rozbudowanymi akcesoriami.

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, który jest nagrodą za innowacyjność i wysoką jakość produktu, z rąk ministra rolnictwa i rozwoju wsi, Jana Krzysztofa Ardanowskiego, odebrał właściciel firmy, Mieczysław Kozłowski.

Więcej informacji o stanowisku SMARTCAP znajdą Państwo tutaj:

ULOTKA <<->> kliknij aby zobaczyć

 Data: 2018-10-05
 Kategoria: Wydarzenia