Projekty EU

Bufet Premium Cold

Bufet Premium Cold

Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą najnowszą innowacyjną ofertę, tym razem przedstawiając nowe możliwości zastosowania bufetów.

Chłodniczy Bufet Premium Cold należy do kompleksowej oferty najwyższej klasy Bufetów Premium - starannie zaprojektowanych i wyprodukowanych przez firmę Komat. Rodzina Bufetów Premium to prócz bufetu chłodniczego (Bufet Premium Cold), bufet grzewczy (Bufet Premium Hot) oraz bufet neutralny (Bufet Premium Neutral). Są to samodzielne bufety przyścienne z możliwością zestawiania ich w dowolnej kombinacji w zależności od potrzeb. Oprócz ustawienia przyściennego możliwe jest m.in. zestawienie bufetów centralnie i tym samym stworzenie niezależnego bufetu w formie wyspy.

Firma Komat proponuje Państwu nowe podejście do prezentacji produktów. Bufety linii Premium zbudowane są w oparciu o schodkowy układ półek. Układ wielopoziomowy zapewnia bardzo dobrą widoczność i dostępność do bogatego asortymentu prezentowanych produktów. Jest to rozwiązanie praktyczne i funkcjonalne nie tylko dla klientów ale również obsługi.

Konstrukcja bufetu oparta jest o autorskie rozwiązania firmy Komat. System Premium Cold, dzięki zastosowaniu innowacyjnego podziału na strefy chłodzenia, pozwala na utrzymanie niskich temperatur nie tylko przy powierzchni blatu, ale również na półkach. Takie rozwiązanie to gwarancja stworzenia w strefie bufetu odpowiedniego mikroklimatu do podawania posiłków.

Linia Premium to bufety o niezwykle nowoczesnym charakterze. Szeroka paleta kolorów i materiałów umożliwia dopasowanie bufetu do pozostałych elementów wystroju wnętrza i daje niczym nieograniczone możliwości.

Bufet Premium Cold zdobył nie tylko uznanie klientów i pozytywne opinie ekspertów, ale również przyznano mu nagrodę w Konkursie na Najlepszy Produkt Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro 2014. Otrzymany tytuł i znak „Najwyższej Jakości” jest potwierdzeniem innowacyjności i jakości produktu.

Pobierz ulotkę

 Data: 2014-03-31
 Kategoria: Wydarzenia