Projekty EU

Jubileusz 20-lecia firmy Komat

Jubileusz 20-lecia firmy Komat

Całoroczne świętowanie 20-lecia firmy Komat zwieńczył uroczysty bankiet jubileuszowy, który odbył się 16 listopada w siedzibie naszej firmy na terenie nowopowstałej hali produkcyjno-magazynowej. W trakcie uroczystości dokonano oficjalnego otwarcia tego nowoczesnego budynku. Wstęgę przecięli: Pani Poseł na Sejm RP Maria Małgorzata Janyska, Starosta Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego Wiesław Maszewski, Wójt Gminy Czarnków Bolesław Chwarścianek oraz Właściciel firmy Komat wraz z małżonką – Mieczysław i Beata Kozłowscy. Budynek został również poświęcony przez ks. dziekana Krzysztofa Sobkowiaka.

W świętowaniu sukcesu firmy wzięło udział ponad 400 gości wśród, których znaleźli się właściciele firm współpracujących, partnerzy handlowi a także wszyscy pracownicy naszej firmy. Prezes firmy – Mieczysław Kozłowski – wyróżniającym się firmom i pracownikom zakładu wręczył okolicznościowe podziękowania.

Podczas jubileuszowego wieczoru nie brakło atrakcji. Goście mogli zapoznać się z historią i działalnością firmy Komat na wystawie jubileuszowej, rozkoszować się smakiem wspaniałego tortu, pośmiać się wspólnie z Łowcami.B, skosztować kolorowych koktajli serwowanych z masterBARu, a także wspólnie bawić się do białego rana przy muzyce zespołu GandBand z Krakowa.

Fotorelację z tego wspaniałego wydarzenia mogą Państwo znaleźć na naszym firmowym FanPage’u.

Zapraszamy również do obejrzenia filmu przedstawiającego dwudziestoletnią historię działalności firmy Komat.

 Data: 2013-11-16
 Kategoria: Wydarzenia