Projekty EU

NOWOŚĆ! - Witryna grzewcza bemarowa

NOWOŚĆ! - Witryna grzewcza bemarowa

Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się naszej witrynie grzewczej bemarowej, która została nagrodzona na targach HORECA GASTROFOOD w Krakowie.

Witryna grzewcza bemarowa firmy Komat jest urządzeniem przeznaczonym do podtrzymywania określonej temperatury wcześniej przygotowanych potraw. Zapewnia atrakcyjną ekspozycję umieszczonych w niej produktów, zachowując ich walory estetyczne, użytkowe i smakowe. Jest to idealne rozwiązanie do przechowywania potraw przez dłuższy czas, gdyż w przeciwieństwie do bemarów otwartych, wewnątrz witryny grzewczej bemarowej łatwo utrzymać zadaną temperaturę, a przechowywany produkt podgrzewany jest równomiernie z każdej strony i nie ulega przesuszeniu.

Elementem grzejnym witryny grzewczej bemarowej firmy Komat jest grzałka elektryczna, która podgrzewa medium pośrednie, jakim jest znajdująca się w komorze bemarowej woda. Określoną temperaturę ustala się w zakresie od 30 ÷ 95°C za pośrednictwem termostatu. Oświetlenie i grzanie wnętrza witryny od góry odbywa się za pomocą promienników z regulatorem mocy. Prezentowana witryna dostosowana jest do standardowych pojemników GN o maksymalnej głębokości 200mm. Proponujemy witrynę w czterech wariantach długości: od 2xGN1/1 do 5xGN1/1.

Oferowana przez firmę Komat witryna grzewcza może występować jako urządzenie wolnostojące lub być przeznaczona do zabudowy, co pozwala na dowolną aranżację zabudowy dekoracyjnej i elementów wykończeniowych. Szerokość witryny pozwala na komponowanie jej w ciągu z ladami chłodniczymi Komat. Nasza oferta kierowana jest do szerokiej grupy odbiorców, z możliwością zastosowania w sklepach oraz punktach gastronomicznych takich jak bary i restauracje.

Bardzo dobre, panoramiczne przeszklenie z hartowanego szkła gwarantuje atrakcyjną prezentację produktów przechowywanych w witrynie.

Dodatkowym elementem wyposażenia jest zewnętrzna półka przestawna, którą w łatwy sposób można przesuwać wzdłuż urządzenia, dostosowując tym samym jej położenie do miejsca, w którym akurat będzie potrzebna.

Aby ułatwić naszym klientom użytkowanie witryny i utrzymanie jej w czystości wprowadziliśmy wiele rozwiązań konstrukcyjnych, które nie są stosowane u innych producentów. Zalicza się do nich m.in. możliwość uchylenia szyby przedniej oraz zaokrąglone dno w wannie bemarowej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadziliśmy kolejne niespotykane do tej pory na rynku polskim rozwiązanie. Witryna grzewcza bemarowa produkowana przez firmę Komat posiada automatyczny system napełniania i kontroli poziomu wody. System ten opiera się na trzech funkcjach: samoczynne napełnianie wodą wanny bemarowej, kontrola poziomu napełniania i kontrola poziomu wody w trakcie pracy. Na szczególną uwagę zasługuje system zabezpieczający przed załączeniem elektrycznym instalacji grzewczej w przypadku, gdy komora nie jest napełniona wodą do właściwego poziomu. Zaletą tego rozwiązania jest to, że pracownik obsługujący urządzenie nie musi pamiętać o ciągłej kontroli poziomu wody oraz jej uzupełnianiu, gdyż odbywa się to automatycznie. Daje to komfort i bezpieczne bezobsługowe użytkowanie.

 Data: 2012-11-17
 Kategoria: Nowości