Projekty EU

Targi Polagra Gastro 2014

Targi Polagra Gastro 2014

Na ogromnych, nowoczesnych halach targowych Międzynarodowych Targów Poznańskich jak co roku spotkali się przedstawiciele branży gastronomicznej, spożywczej i hotelarskiej. Wśród wystawców z całego świata znalazła się również firma Komat.

Targi Polagra to wspaniała okazja by zaprezentować nowości produktowe, spotkać się ze stałymi klientami oraz pozyskać nowe kontakty handlowe. Tegoroczną nowością firmy Komat jest innowacyjny, chłodniczy bufet premiumCold. Premierowy pokaz bufetu odbył się już w marcu tego roku podczas targów EuroGastro w Warszawie, gdzie został bardzo dobrze przyjęty przez klientów i zdobył nagrodę w Konkursie na Najlepszy Produkt Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro 2014. Bufet premiumCold zauważono także podczas targów Polagra, gdzie niezależna grupa ekspertów przyznała firmie Komat za ten produkt Złoty Medal MTP. Nagrody przyznawane przez ekspertów z dziedziny gastronomii potwierdzają najwyższy poziom jakości i innowacyjności produktów Komatu, jednakże najlepszą rekomendacją są zadowoleni klienci. Bufety prezentowane na targach sprzedały się już pierwszego dnia zarówno podczas targów EuroGastro jak i Polagry.

Podczas Polagry doceniono nie tylko innowacyjność i jakość naszych produktów, ale również sposób ich prezentacji. Już po raz trzeci przyznano nam nagrodę za stoisko targowe najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej.

 Data: 2014-10-02
 Kategoria: Wydarzenia