Projekty EU

Wycieczka do Wrocławia

Wycieczka do Wrocławia

Stało się już tradycją, że firma Komat w weekend po Bożym Ciele organizuje wycieczkę w najpiękniejsze miejsca w Polsce dla swoich pracowników. Komatowa rodzina również w tym roku długi weekend spędziła integrując się i zwiedzając – tym razem przepiękny Wrocław i okolice.

W piątek, już od samego rana grupa dotarła do centrum miasta i rozpoczęła intensywne poznawanie starej części Wrocławia. Pierwszy dzień obfitował w zabytkowe miejsca, m. in. Ostrów Tumski z gotycką katedrą, Ossolineum, Stare Jatki, Pałac Królewski. Była też szansa podziwiania miasta z punktu widokowego na wieży matematycznej oraz okazja by złapać oddech podczas rejsu po Odrze.

Drugiego dnia grupa wyjechała poza miasto do Zagórza Śląskiego. Tam rozpoczęło się zwiedzanie ruin Zamku Grodno, Sztolni Walimskich oraz twierdzy Srebrna Góra. Po powrocie grupa wspólnie zasiadła do kolacji integracyjnej.

Wspólny wyjazd zakończył się spacerem po Ogrodzie Japońskim oraz wyczekiwaną wyprawą do wrocławskiego zoo.

Wspólnie spędzony czas jest zawsze cenny i miło wspominany, a grupa już zastanawia się nad kierunkiem jaki obierze wycieczka w przyszłym roku.

 Data: 2018-06-07
 Kategoria: Wydarzenia